Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden firma bilgileriniz ile birlikte kwşif talebi iletmenizdir.

Proje ve Ürün fiyatlandırmalarını Proje Saha Keşif, Alt Yapı ve Ürün Özelliklerine göre fiyatlandırmaktayız.

Garanti süremiz Elektronik ürünler için verilmiş olan yasal hak  "2 Yıldır" Üretici Garantisinde sahip olunan bu Garanti süreci üretimden kaynaklı çıkacak arızalara karşı müşterilerimizi koruma amaçlıdır. İşçilik Garantimiz ilk Yıl Ücretsiz sağlanmakta olup takip eden her yıl için Bakım anlaşması karşılığında Garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

Maalesef. Kurulmuş olan Donanım ve Yazılımlar tamamen Müşteriye özel tasarlanmaktadır. Bu sebeple urulumu yapılmış ve teslimatı yapılan projelerde geri iade alınamamaktadır.

TÜRKİYE sınırları içerisindeki tüm bölgelere İl ve İlçe ayrımı yapmadan Merkez şirket desteği, bölgesel temsilcilerimiz ve bayilerimiz kanalı ile tüm lokasyonlarda hizmet vermekteyiz. 

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.787