Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

PTT İZMİR BAYRAKLI OTOPARKI

PTT İZMİR BAYRAKLI OTOPARKI

Ptt Genel Müdürlüğüne ait 900 Araçlık İzmirin En Büyük Açık Otoparkı, Karayolları Ödeme Sistemi olan HGS Sistemi ile Traffix Plaka Tanıma Sistemi ortak çalışması, Ücretli ve Ödemeli Otopark Sistemi 2019 yılı içerisinde işletmeye açılmıştır. 1 Giriş ve 1 Çıkışa sahip olan açık otopark, Giriş esnasında araç plakasını okuyarak aracı içeri almaktadır. Aynı zamanda arka planda HGS etiketi sorgulaması yaparak, aracın HGS ile Plakasını eşleştirmektedir. Çıkış Noktasına gelen araç Plakası okunarak HGS sorgulaması yapılmaktadır. Araç HGS etiketinde para var ise düşümü yapılmakta, yok ise Nakit yada Kredi kartı ile ödemesi tamamlanabilmektedir. Böylelikle araca ait HGS etiketi, Nakit yada Kredi kartı üzerinden ödeme tahsilatı TÜRKİYE'de ilk defa 3 Lü ödeme şekli kombinesi ile sağlanabilmektedir.

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.766