Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

MAVERA BAŞAKŞEHİR SİTESİ

MAVERA BAŞAKŞEHİR SİTESİ

İstanbul Başakşehir 'de bulunan sitemiz 3 Giriş ve 3 Çıkış kapısı ile güvenliği üst düzey tutan 284 dairelik büyük bir yaşam alanıdır. 1 Adet Misafir Giriş Alanı Plaka Tanıma Sistemi, 1 Adet Alt Otopark Site Sakini Plaka Tanıma Sistemi Girişi, 1 Adet Üst Otopark Site Sakini Plaka Tanıma Sistemi Girişi ile güvenliği sağlamaktadır. Bu giriş kapılarını 1 Adet Misafir Çıkış Plaka Tanıma Sistemi kamerası, 1 Adet Alt Otopark Çıkış Plaka Tanıma Kamerası, 1 Adet üst otopark Site sakini Çıkış Plaka Tanıma Sistemi kamerası ile toplamda 6 adet plaka tanıma kamerası yönetimi ile gerçekleştirmektedir.

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.731