Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

İHLAS MARMARA EVLERİ

İHLAS MARMARA EVLERİ

İSTANBUL Beylikdüzü'nde bulunan İhlas Marmara Evleri İhlas Yapı A.Ş. tarafından yapılan ve İstanbul'luların 1996 yılında taşınmaya başladığı 2866 daire ve 134 villadan oluşan bir şehir alanına sahip istanbulun en büyük sitelerindendir. 2018 Yılı Haziran ayı itibari ile toplamda 4 Farklı Giriş Çıkış Kapısına 12 Adet Merkezi Yönetim alt yapısı ile Plaka Tanıma Sistemi kurulumu yapılmıştır. Tek merkezden yönetilen Çok adetli Plaka Tanıma Sisteminde tek olma özelliği ve geniş metre kare alan içerisinde giriş ve çıkışaları doğru takip etme özelliği ilede %99 başarı oranı ile çalışmaktadır.

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.738