Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Siirt Belediyesi Biletli Otopark Sistemi

Proje Açıklaması

Siirt Belediyesine ait Açık Alan Pazar Yeri Otoparkında bulunan 1 Giriş ve 1 Çıkış noktasında Çıkışta ödeme yöntemiyle ücretlendirme yapılmaktadır. Biletli Otopark Sistemi Giriş Noktasında Karton Biletli Bilet Makinesi bilet alındıktan sonra giriş bariyerden yapılmakta ve çıkış noktasına gelen araç canlı ödeme veznesine yanaştığında araç algılama loop dedektörü ile varlık yokluk tespiti yapılarak aracın bilet üzerinden kaldığı saat hesaplanmaktadır. Ödeme yapılan bilet üzerinden pos terminalinden resmi fiş kesimi yapılarak araç çıkışı çıkış bariyerinden yapılmaktadır.

 

TANITIM VİDEOSU

Başlangıç Tarihi
  • 07 Haziran 2017, 12:00
Proje Adı
Siirt Belediyesi Biletli Otopark Sistemi
Proje Kategori
Tamamlanan projeler

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.949