Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Office 11 Plaza Projesi

Proje Açıklaması

Mevcut kiracıların ve abonelerin araçlarının HGS sistemi ile giriş çıkış yapmaları sağlanmış, gelen ziyaretçilerin girişleri biletli ve ücretli olarak sağlanmaktadır. 

Ücretli Otoparklarımızda HGS sistemi ile , Plaka tanıma sistemleri entegrasyonumuzda Abone giriş ve çıkışları araç beklemeden Hgs ve Plaka Tanıma üzerinden yapılabilmektedir. Bu sistem biletli ve ücretli otopark sistem ile entegre edilebilmekte ve komplike bir sistem olarak çalışabilmektedir.

Başlangıç Tarihi
  • 12 Haziran 2017, 15:30
Proje Adı
Office 11 Plaza Projesi
Proje Kategori
Tamamlanan projeler

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.85