Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Gaziantep Çocuk Hastanesi

Proje Açıklaması

Gaziantep Çocuk Hastanesi Kapı Dedektörleri ile güvenliğin sağlanması, 4 farklı giriş noktasında metal üst arama dedektörleri ile güvenliğin daha iyi işlemesini sağlamaktadır. Hastane Ameliyathane ve diğer servis katlarına giriş çıkışlar için kartlı geçiş sistemi sağlanmıştır. Kullanılan Akıllı Kartlar Mifare özelliğinde şifrelenmiş kopyalanamayan 13,56 Mhz. Akıllı Kartlardır. Personelize edilen kartlar kimlik tanıtım kartı olarakta kullanılmaktadır.

 

 

Başlangıç Tarihi
  • 16 Kasım 2016, 15:00
Proje Adı
Gaziantep Çocuk Hastanesi
Proje Kategori
Tamamlanan projeler

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.824