Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Otopark Plaka Okuma ve Tanıma Sistemi Nedir

Otopark Plaka Okuma ve Tanıma Sistemi Nedir
  • 09 Aralık 2022, 23:16

Otopark Plaka Okuma ve Tanıma Sistemi Nedir

Doğru bir plaka okuma ve tanıma sistemi kurulması için belirli bir açıda ve yükseklikte, ışığın doğru yönlendirildiği bir alanda kameranın monte edilmesi ve ayarlanması da gerekmektedir. Plaka Tanıma ve Okuma kameraları araçların farlarından ve arka stop lambalarından kaynaklanan keskin parlamayı azaltmak için tasarlanmıştır. Doğru noktadan okuma açısı için odak uzaklığı lensin kalitesi ve yüksek IR (Infrared) ışıklarına sahiptir. Gece ve Gündüz ayarlarının doğru yapılmasına istinaden tüm ortam şartlarında Plaka okuma ve tanımlama yapılması %95 ve üzeri doğrulama oranı ile gerçekleştirilebilir.

Güvenlik (security) Kamerası ile Plaka okuyan ve tanıyan PTS Kamerası arasındaki farklar nelerdir?
Automated license plate reading Otomatik plaka okuma sisteminin kısaltması ANPR, ALPR, LPR, NPR Kısaltmaları olarak bilinmektedir. Traffix Plaka Tanıma ve Okuma yazılımı ile kullanılan Plaka okuma ve tanıma Kameraları (özellikle verifocal kamera olarakta adlandırılır) resmi metne dönüştürme ve tanımlanan plaka veritabanında işlem yapabilme özelliğine sahiptir. Tek gerçek plakanın okunması değil diğer taraftan doğru bir analizle arka plandaki senaryolarında işletilebilmesidir. Normal kameraların gündüz şartlarında görüntü alması ve bunu sizin elle giriş yapmanız da mümkündür. Ancak gece ve gündüz koşullarında parlama yapması normal kameralardan plaka okumamızı mümkün kılmaz. 

 

Plaka Kamerası için uygun açı ve konumu ne olmalıdır ?

Genellikle tam karşısından gelen araçları görebilmesi için en uygun açıya Plaka Tanıma ve Okuma Kamerası montaj edilmesi daha doğrudur. Resimdeki örnekte bazı kötü ve en uygun açı örneğini bulabilirsiniz.

dogru konumlandırılmıs plaka tanıma ve okuma kamerası

 

 

 Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.774