Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

Hidrolik Kollu Bariyerler

Hidrolik Kollu Bariyerler
  • 06 Aralık 2022, 23:02

Hidrolik Kollu Bariyerler

Traffix elektromekanik otopark sistemi için gerekli kollu bariyerler, hem giriş hemde çıkışlar için kullanılmaktadır. Geniş alanlı giriş ve çıkış bölümlerinde güvenli erişim ve trafik sisteminin kontrolünü sağlamak için kullanılan güvenlik ürünleridir. Traffix bariyer sistemleri, kapalı ve açık otopark alanları, havalimanları, devlet dairelerinin girişleri, askeri kışla ve tesislerin girişleri, endüstriyel alanlardaki fabrika girişleri, iş merkezleri gibi araç giriş ve çıkış kontrolü gerektiren ve yoğunlukları değişen yerlerdeki trafik akışının hızlı olduğu alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Traffix Otopark Bariyerleri diğer seri ürünlere kıyasla daha uzun kollu bariyerlerin aksine hızlı ve ayarlanabilir şekilde açılmaktadır. Traffix  kollu bariyerler, geniş yollu otoparkların giriş ve çıkış noktalarının veya yolların erişim kontrolü için kullanıma uygundur.

Traffix kollu bariyerler, teknolojinin son gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış ve günümüz donanımlarına entegre edilmiştir.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • bariyer kolu 8 sn. de açılmaktadır, (3.mt. kollu bariyerler için geçerlidir.)
  • Maksimum 6 Mt. teleskopik kol ile çalışma özelliği,
  • Mekanik yönden kol çift yönlü kullanılabilmekte ve sağ sol ayrımı yapılmaksızın değişik yönlerde kullanılmatadır.
  • Kolay kurulumu ve sık bakım gerektirmeyen şekilde tasarlanmıştır.
  • Elektrik kesintisi durumunda (UPS kullanılması tavsiye edilmektedir) motor altında bulunan manuel kol ile açma kapama yapılmaktadır.
  • Bariyerlerimiz günde 10.000 açma kapamaya müsait şekilde üretilmiştir.
  • Şık tasarımı ile ortam koşullarına uygunluk sağlamaktadır.
  • Plaka tanıma ve okuma sistemi, hgs ve ogs sistemi, geçiş kontrol sistemi ve ücretli otopark sistemlerinde kullanılmaktadır.
  • Sağlam yapısı ile zorlu çevre koşullarına dayanabilir.


Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.779