Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Traffix Otopark Kontrol Sistemleri Plaka Tanıma Sistemi, Ücretli Otopark Sistemi ve Otopark Danışmanlık Hizmetlerini, Otopark Bariyer ve Hgs Sistemleri üretimi yapmaktadır.

İLETİŞİM

GÜVENLİ OTOPARKIN OLMAZLARI

GÜVENLİ OTOPARKIN OLMAZLARI
  • 18 Şubat 2020, 14:06

GÜVENLİ OTOPARKIN OLMAZLARI

Otoparklar dış alanlara nazaran daha güvenli bir yapıya sahip olmaları sebebiyle pek çok kullanıcının ilk tercihi olmayı başarıyor.  Araçlarınızın gün içinde daha emniyetli bir şekilde korunmasını, herhangi bir dış faktör sebebiyle hasar görmemesini ve hırsızlık gibi durumlara maruz kalmamasını sağlamak adına tercih edilen otoparklardaki güvenlik önlemleri de gün geçtikçe daha etkili bir hal almaya devam ediyor. Otopark güvenliği için geliştirilen seçenekler de aralarınızın sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor. Aracınızın çekilmeden ya da herhangi bir hasar görmeden dilediğiniz süreç boyunca muhafaza edilmesini sağlamak adına sizler de otoparkları tercih edebilir ve otoparklardaki güvenlik önlemleri sayesinde yüksek güvenliğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Otopark Güvenlik Sistemleri ile Yüksek Güvenlik Önlemleri Alın

Arabalarınızın güvenli bir şekilde korunabilmesi adına otopark hizmetlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar otoparkların içerisinde yer alan otopark sistemleri ile arabalarının güvenliğini en iyi şekilde sağlayabiliyor.  Geçmiş dönemden bu yana teknolojinin de gelişmesi ile birlikte daha etkili ve daha emniyet alanında yetkin olan otopark güvenlik sistemleri zaman içerisinde teknolojinin de etkisiyle birlikte daha etkili çözümler sunmayı başarıyor.  Otoparklarda kullanılmak adına üretilen otopark güvenlik sistemleri genel itibariyle giriş çıkışlarda ki arabaları kontrol altına almak ve otoparkın genel güvenliğini sağlamak adına tasarlanıyor.  Otoparklar için özel olarak tasarlanan güvenlik sistemlerindeki en önemli nokta araçların güvenli bir şekilde hareket edebilmesi ve otopark içerisindeki sirkülasyonun daha verimli bir şekilde sağlanabilmesini kolay hale getirmektir.  Bu haliyle otopark sistemleri araçlarınızın faal haldeyken herhangi bir sorunla karşılaşmamasını sağladığı için güvenlik sistemi açısından yeterli olan otoparkları tercih edebilirsiniz.

Plaka Tanıma Sistemi ile %100 Güvenlik

Otoparkların en çok tercih ettiği ürünler otopark güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemi seçenekleridir. Güvenlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan plaka okuma sistemleri sayesinde optik kameraları ile araçların plakaları rahat bir şekilde görünebiliyor. Bu verilerin saklanması olası bir kaza durumunda ya da herhangi bir sorun anında araçların plakasını daha rahat bir şekilde bulabilmeniz noktasında kolaylık sağlayacağından plaka tanıma sistemi seçeneklerini temin edebilir ve yüksek kaliteli içeriğe sahip olan bu ürünler ile güvenliği en yüksek hale getirebilirsiniz. Plaka tanıma sistemleri kendine özel algoritması ve kullanım prensibi ile sizlere güvenlik açısından oldukça yenilikçi bir deneyim sunmaya başarmaktadır. Bu sistem algoritmasının başında gelen RFID temelinde radyo frekansları ile haberleşmektedir. RFID okuyucu anten ve etiket olmak üzere üç ana bileşenden oluşmaktadır.

Plaka Tanıma Sistemi Nedir?

Plaka tanıma sistemi nasıl çalışır sorusu pek çok kullanıcının merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Otopark çözümlemelerinde bahsi geçen bu bileşenler anten okuyucu ve etiketten oluşur. Algoritma içinde bahsi geçen okuyucular camda görünen verileri sayısal bir hale getirerek radyo frekansı üzerinden iletmektedir. Üç temel bileşen ikincisi olan etiket ise radyo dalgaları sayesinde gelen verilere saklamak üzere geliştirilmiştir. Etiket ve okuyucu arasındaki bağı sağlayan antenlerde veri akışını sağlamaktadır.  Prensip olarak görülen bilgiyi kendi yazılım şekline uygun olarak radyo dalgalarını kullanmak suretiyle veri tabanına aktaran bu sistem sayesinde sizler de otoparkının giriş çıkışlarını daha sağlıklı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Kale Alarm’ın özel olarak geliştirmiş olduğu bu otopark bariyer sistemi ile güvenliğinizi kontrol altına almak ve otoparkın sirkülasyonunu sağlamak istiyorsanız hemen sayfayı inceleyebilir ve bütçe açısından avantaj sunan bu ürünler ile Kale Alarm’ın kalitesinden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.


Paylaş :

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

威而鋼

根據一項新的研究,在 COVID-19 大流行期間實施靈活性後的幾個月內,涉及威而鋼的藥物過量死亡比例沒有增加。

威而鋼哪裡買?哈佛大學的研究人員說。第一次見面後沒有醫患互動。病患選擇自行購買威而鋼!

https://traffix.com.tr/

Hakkımızda İntegra Sistem Teknolojileri Ltd.Şti. iştiraki olan Traffix | Otopark Kontrol Sistemleri 2008 yılından bu yana Teknolojinin Tedarikçiliğini üstlenmiş ve bir çok referansı ile , üretim tesisi ve yapmış E-Posta Bültenimize Kaydolun Traffix Otopark Kontrol Sistemleri sırasıyla ücretli otopark sistemleri, plaka tanımlama sistemi, plaka okuma kamerası, araç tanıma sistemi, plaka takip sistemi, otopark plaka tanıma sistemi, araç plaka tanıma sistemi

0.783